Nazwa regionu:

Świnoujście

Liczba ludności:

41 tyś.

Powierzchnia obszaru:

197 km²

Skąd brać produkty do sklepu internetowego z ubraniami?

Ogromna popularność zakupów internetowych składania większość z nas do założenia swojej własnej firmy w formie e-commerce. Technologia XXI wieku pozwala na proste założenie działalności i prowadzenie sklepu internetowego z ubraniami. Jednak możemy napotkać pewne wyzwania, tym bardziej jestli jestem początkującymi sprzedawcami. A mianowicie skąd wziąć asortyment ? Na to pytanie odpowiemy w tym poradniku.

Jedną z najważniejszych aspektów prowadzenia sklepu internetowego z ubrania jest towar, który będziemy oferować klientom. Na nic nie zda się piękna strona, gdy nie będziemy mogli zaoferować produktów. Jeśli nie wiesz, skąd je zdobyć, poniżej znajdziesz kilka najłatwiejszych sposób, które możesz wykorzystać. Sprawdź, skąd brać produkty do sklepu internetowego z ubraniami!

Hurtownia dropshipping

Najłatwiejszym sposobem będzie nawiązanie kontaktu i skorzystanie z oferty hurtowni, która działa jako dropshipping. Możesz wtedy oferować produkty swoim klientom, których fizycznie po prostu nie masz. Nie musisz, więc mieć osobnego miejsca na składowanie towaru. Magazynowaniem ubrań oraz ich wysyłką będzie zajmować się Twój dostawca, a Ty jedynie zajmować się będziesz obsługą strony www oraz kontaktem z kupującym. Wiele platform do założenia sklepu internetowego oferuje możliwość integracji systemu z hurtowniami.

Produkcja własnych ubrań

Innym rozwiązaniem może być własnoręczna produkcja, Jednak w tym przypadku należy posiadać nakład finansowy, dobrą szwalnię, miejsce do magazynowania oraz umiejętność projektowania. W cenie tych produktów należy zawsze uwzględnić poświęcony czas, więc zazwyczaj są one droższe. Największą korzyścią w produkcji własnych ubrań jest to, że nikt inny nie będzie oferować takich sam produktów. Twój sklep internetowy będzie oryginalny!

Second-hand internetowy

Od nie dawna nie tylko dobrze sprzedaje się nowa odzież. Z dnia na dzień coraz większą popularność zyskują ubrania używane. Sprowadza się je z zagranicy od importerów bądź hurtowni. Hurtownie bardzo często proponują posegregowane ubrania, więc można wybrać produkt pod kątem jakości, rodzaju czy firmy. Oprócz takiej opcji można zakupić nieposortowane ubrania od importera, a koszt takich rzeczy na pewno będzie znacząco niższy. Jednak nie będziemy mieć tutaj kontroli nad tym co dostaniemy i jaka będzie jakość.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zdecydować się na zakup towaru bezpośrednio od producenta. Tutaj będzie trzeba naliczyć odpowiednią dla siebie marże, żeby sprzedaż się opłacała.